Повідомити про побічну реакцію

Повідомлення про побічну реакцію

 

Якщо Ви бажаєте повідомити про побічні реакції, що виникли на тлі застосування лікарських засобів Компанії «Байєр» в Україні, вам необхідно: передати інформацію своєму лікарю; надіслати інформацію щодо побічної реакції у «Державний експертний центр МОЗ України» (03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 14), скориставшись електронною формою карти-повідомлення за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua. Також, будь ласка, надішліть інформацію про побічні реакції до компанії «Байєр» на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або зверніться до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00.

 

Контактна інформація із запитів медичної інформації

Якщо Ви маєте запитання з медичної інформації про медичні продукти компанії «Байєр» в Україні та бажаєте отримати на них відповідь, Ви можете надіслати запитання на адресу medinfo.ukraine@bayer.com або звернутися через сайт компанії «Байєр» в Україні https://www.bayer.com/uk/ua/ukraine-home у розділі «Контакти – Зворотній зв'язок».

 

Повідомлення про скаргу на якість

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь-ласка, передайте інформацію на електронну адресу ptc.ua@bayer.com або зверніться за телефоном 0 44 220 33 00.