FocusLady від Байєр

Програма підтримки пацієнтів

Програма підтримки пацієнтів "FocusLady від Байєр"

Програма розроблена ТОВ «БАЙЄР» і реалізується на території України* в період з «23» жовтня 2023 р. по «31» грудня 2029 р.

Учасники Програми – пацієнтки, яким лікуючий лікар призначив комбіновані оральні контрацептиви Джаз Плюс, Джаз, Ярина® Плюс, Ярина®, Клайра, Жанін® або Логест® (КОК виробництва групи компаній «БАЙЄР») відповідно до затверджених показань згідно інструкції для медичного застосування відповідного лікарського засобу.

 

*За винятком територій, де ведуться бойові дії та/або територій , які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). 

Ціль програми:

надання інформаційної підтримки з використанням інформаційних технологій (чат-боту) пацієнткам, які використовують комбіновані оральні контрацептиви виробництва групи компаній «БАЙЄР» (лише після призначення препарату лікуючим лікарем).

 

Умови включення пацієнтки в Програму:

 

1. Призначення лікуючим лікарем комбінованого орального контрацептиву Джаз Плюс, Джаз, Ярина® Плюс, Ярина®, Клайра, Жанін® або Логест® з контрацептивною та/або лікувальною метою в рамках показань затверджених в Україні.

2. Надання пацієнткою інформованої згоди на участь у Програмі, включаючи згоду пацієнтки на обробку персональних даних.

 

Механіка підключення пацієнток до Програми:

Включення до Програми пацієнток, які виявили бажання взяти участь у Програмі, здійснюється шляхом підключення до чат-боту «Леля» у месенджері Telegram.

Пацієнтка може підключити чат-бот у месенджері Telegram: 

 

 

Під підключенням до чат-боту мається на увазі:

 

 • Завантаження чат-боту у Телеграм на власному мобільному телефоні або ПК;
 • Ознайомлення з інформацією про Програму (у чат-боті) та збір, обробку і зберігання персональних даних для цілей реалізації Програми;
 • Надання однозначної згоди (включаючи згоду на збір персональних даних) на участь у Програмі шляхом проставлення відповідної відмітки у чат-боті;
 • Надання підтвердження про те, що конкретний лікарський засіб (один із 7 лікарських засобів - Джаз Плюс, Джаз, Ярина® Плюс, Ярина®, Клайра, Жанін® або Логест®), призначений лікуючим лікарем.
 
Після надання згоди на участь у Програмі для отримання індивідуальної інформаційної підтримки у чат-боті пацієнтка повинна внести наступні дані:

 

1. Назва КОК виробництва групи компаній «БАЙЄР», який призначений лікуючим лікарем.

2. Номер таблетки КОК компанії Байєр, яку прийняла пацієнтка на дату підключення до чат-боту або день перерви в прийомі КОК.

3. Обрати час для отримання щоденного нагадування про прийом таблетки КОК виробництва групи компаній «БАЙЄР», призначеного лікуючим лікарем.

4. Місяць наступного візиту до лікаря-гінеколога (відповідно до рекомендацій лікаря на попередній консультації).

 

Чат-бот «Леля» надає пацієнтці наступну інформацію:

 

 • Інструкція для медичного застосування лікарського засобу, призначеного лікарем.
 • Графік прийому лікарського засобу (дата початку прийому таблеток з поточної упаковки, час прийому (протягом доби)).
 • Нагадування про прийом лікарського засобу згідно з інструкцією для медичного застосування та з урахуванням обраного пацієнткою часу доби.
 • Інформацію щодо правил пропущеної таблетки згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу, призначеного лікарем.
 • Відповіді на часті питання.
 • Нагадування про необхідність перевірки призначення лікаря (за 7 та за 4 дні до закінчення прийому поточної упаковки лікарського засобу, з урахуванням номеру таблетки КОК, який пацієнтка зазначила при реєстрації у Програмі) та за необхідності придбати наступну упаковку лікарського засобу згідно з ним.
 • Список посилань на онлайн фарм-агрегатори, перейшовши за якими пацієнтка зможе замовити лікарський засіб у разі необхідності.
 • Нагадування про місяць запланованого наступного візиту до лікаря-гінеколога (відповідно до рекомендацій лікаря-гінеколога на попередній консультації).